پیام فرستادن
خانه

Qingdao G & G Machinery Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Qingdao G&G Machinery Co., Ltd. با واردکنندگان ماشین آلات از سراسر جهان تجارت می کند.ما چندین سال است که انواع ماشین آلات و ابزار را صادر کرده ایم.

شرکت ما در سال 2010 با رعایت مفهوم خدمات بازاریابی متفکرانه مبتنی بر یکپارچگی، برای جلب اعتماد خریداران خارج از کشور تاسیس شد!شرکت ما عمدتاً محصولات ماشین آلات صنعتی سبک را صادر می کند ، مشتریان ما در سراسر جهان ، در اروپا ، ایالات متحده ، استرالیا ، آمریکای لاتین دارای شرکای بازاریابی بلند مدت هستند.حجم صادرات سالانه این شرکت به میلیون ها دلار آمریکا رسیده است.با کمک سیاست های مطلوب دولت، ما با سرعت توسعه ملی پیش رفتیم، فرصت ها و چالش ها را غنیمت شمردیم و دائماً بازار بین المللی را کاوش کردیم، شرکت ما در بسیاری از مبادلات تجاری خارجی که توسط ایالات متحده برگزار می شود، شرکت کرده است. آلمان، روسیه، استرالیا و سایر کشورها و همچنین مبادلات تجاری خارجی معروف گوانگژو، نمایشگاه تجارت خارجی شانگهای، نمایشگاه واردات و صادرات پکن و غیره.

محصولات ما عبارتند از: ماشین تراش مهندسی، مینی تراش، تراش CNC، CNC CENTER، Log Splitter، ابزار تراشکاری میکسر بتن، چاک چوب، پرس مته، ماشین آلات چوب کاری، اره نواری چوب بری، ماشین آلات برش فلز، مینی تراش، حمل و نقل و برق ماشین آلات، چرخ بارو، دستگاه رنده و ضخیم‌کننده، جمع‌کننده گرد و غبار، اره نواری برش فلز، میکسر چند منظوره، معاون نیمکت.محصولات فوق همگی ساخت کشور چین هستند.

ما از همه دوستان از سراسر جهان استقبال می کنیم تا از شرکت ما برای گفتگوهای تجاری بازدید کنند.ما مشتاقانه منتظر پرس و جو برای محصولات خود هستیم.ما در اسرع وقت پارامترهای محصول و قیمت های ترجیحی را ارائه خواهیم داد.ما امیدواریم که همکاری دوستانه و متقابلا سودمند با بازاریابان در سراسر جهان برقرار کنیم.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

این شرکت در چینگدائو، استان شاندونگ واقع شده است، که در سال 2010 تأسیس شد، در تجارت واردات و صادرات، مشتریان در سراسر اروپا، ایالات متحده، آسیای جنوب شرقی، استرالیا و غیره مشغول است.

Qingdao G & G Machinery Co., Ltd.
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : 3000000-5000000

سال تاسیس : 2002

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%